Car Audio Sale POLAND - Dystrybutor Car Audio .

Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów przez dostarczanie produktów najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych i technicznych. jestesmy wylacznym dystrybutorem produktow DEAF BONCE, MACHETE, AVATAR, BLACK HYDRA  I APOCALYPSE, dodatkowo na terenie Polski jestesmy wylacznym dystrybutorem, NAKAMICHI, dB VOX i Cerwin-Vega .

 Nasza firma powstała w 2010 roku i od samego poczatku zajelismy sie dystrybucja car audio  .

Nasza firma działa na rynku polskim już od ponad czterech lat, a jej dynamiczny i efektywny rozwój jest najlepszym dowodem na jakość świadczonych przez nas usług. i pozwala na sprostanie wszystkim wymaganiom jakościowym, technicznym .

Nasz sklep internetowy jest centrum sprzedaży wszystkich niezbędnych komponentów do systemu Car Audio . Jako producent firma przestrzegamy wszystkich ustalonych przepisów i norm. Kontrola jakości prowadzona jest na każdym etapie wytwarzania produktu. Wszystkie procesy są debugowane i zautomatyzowane, dzięki czemu możemy zaoferować przystępne ceny na produkty najwyższej klasy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą , a wrazie jakich kolwiek pytan prosimy o kontakt mailowy obsluga w jezyku polskim .

Dlaczego Alphard Group ? -Alphard Group jest jednym z nielicznych dostawców produktów car audio na Swiecie, posiadającym możliwość błyskawicznego reagowania na zmieniające się potrzeby rynku i natychmiastowego dostosowywania asortymentu, a także tworzenia zupełnie nowych, odpowiadających potrzebom klientów, modeli głośników i elementy sprzętu car audio!

– wybierając Alphard Group otrzymujesz produkty, które powstały w oparciu o doświadczenie projektowe i rozwiązania techniczne nie tylko międzynarodowych, ale także rosyjskich inżynierów, pomagając wdrażać nowatorskie rozwiązania już na etapie projektowania, aby produkt był niepowtarzalny !!!

Dziś w asortymencie Alphard Gropu znajduje się szeroka gama produktów car audio:

od budżetowych głośników i wzmacniaczy po topowe produkty, wykorzystywane w konkursach audio.

Misją naszej firmy jest tworzenie doskonałych produktów, które zaspokajają potrzeby w zakresie brzmienia każdego i każdego, niezależnie od możliwości i preferencji muzycznych konsumenta.